MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalosti za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (16/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (16/2018)

Úlohy Google

Existuje množstvo aplikácií, ktoré fungujú na prakticky podobnom princípe, ako nová aplikácia od Google. Môžete si v nej značiť úlohy čakajúce na vypracovanie (tasky), pripomienky a zoznamy úloh. Aplikáciu môžete zosynchronizovať s Gmailom a tak mať aj v Google Tasks úlohy z Gmailu. K samotným úlohám a pripomienkam si samozrejme, ako pri iných podobných aplikáciach pridať dátum a čas, kedy má byť všetko hotové.

Verzia: 1.0.193513435.release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.193513435.release
Aktuálna cena: Zdarma

Opera Touch

Opera Touch má úplne minimalistický dizajn. Po spustení vidíme na ploche uložené respektíve posledné odkazy na navštívené stránky. Nad nimi sa nachádza lišta s adresným riadkom, tri kategórie (My Flow na prepojenie s desktop Operou, Domov s aktuálnou stránkou a História navštívených stránok), medzi ktorými sa môžete presúvať potiahnutím a taktiež tlačítko pre menu, kde nájdeme otvorené listy a Nastavenia. V nich si môžete zapnúť blokovanie reklám, ochranu pred ťažením kryptomien a hmatovú odozvu.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hudba Google Play | YouTube Remix

Podľa informácií Droid Life budú používatelia Hudby Play pred koncom roka 2018 prinútení službu opustiť v prípade, že tak dovtedy neurobia a prejsť na novú službu Youtube Remix. Tá by mala byť predstavená už na konferencii Google I/O 2018 v júni. Spolu s ňou bude predstavená aj nová aplikácia. Zatiaľ nie je známe ako veľmi bude nová služba previazaná s videoportálom Youtube a ani či si používatelia Hudby Google Play budú môcť preniesť svoje playlisty.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Harry Potter | Hogwarts Mystery

Všetci fanúšikovia Harryho Pottera a jeho čarodejníckeho sveta sú v pozore. Už dávno skončil ošiaľ okolo kníh, filmov a hier, pretože svetlo sveta uzrelo už všetko, čo mohlo. Ale nová hra z čarodejníckeho sveta pre smartfóny ešte nie – až do teraz! Presne tak, nová hra Harry Potter: Hogwarts mystery pre Android aj iOS je na svete a je už dostupná v obchode Google Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

TO:WAR | Tower defense ako sa patrí

TO:WAR v prvom rade zaujme svojou jednoduchou, no zato účelnou 2D grafikou. Tá je taktiež doprevádzaná jednoduchými zvukovými efektami, ktoré ničím výrazne nenadchnú, no ničím ani neurazia. To, čím však táto hra vyniká, je hrateľnosť. Tá je zábavná a poriadne návyková. Hráčovou úlohou je obrániť hrad, na ktorý usilovne útočia rôzne príšery. V ich snahe zničiť spomínaný hrad im môžu zabrániť len veže, ktoré hráč strategicky umiestňuje na bitevné pole.

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
28.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+