MojAndroid

Ak ste už unavení z naháňania sa za bodmi, výsledkami, gólmi či najlepšími časmi, možno hľadáte hru, pri ktorej si oddýchnete a pri ktorej vám nebude stúpať krvný tlak. Takýchto hier je v obchode Play ako šafranu a ešte menej ich aj stojí za vyskúšanie. Tieto kritéria ale bez problémov spĺňa hra Zenge, ktorá kombinuje ručne kreslenú grafiku a pomerne vyzývavú náročnosť hlavolamov, ktoré budete musieť na ceste hrou vyriešiť.

V hre sa ocitnete v roli cestovateľa Eona, ktorý ale uviazol na rozhraní časov a priestorov a teraz sa musí vrátiť späť do reality. V tom mu musíte pomôcť vy svojim dôvtipom, no problémom pre vás bude, že jeho aktuálna destinácia nepozná všetky naše fyzikálne zákony a vy sa budete musieť popasovať s rôznymi výzvami a prekážkami, ktoré tu na vás budú čakať.

V hre sa budú striedať rôzne zaujímavé hádanky a hlavolamy, budete musieť vytvárať špeciálne obrazce a jednotlivé časti skladačiek budete musieť otáčať a prispôsobovať tak, aby presne zapadli do daného obrazca. Hra je ale napriek tomu veľmi upokojujúca. Hoci sa tu nájdu nejaké rebríčky, kde sa môžete porovnávať s priateľmi a celým svetom, priamo v hre vás nebudú naháňať žiadne časové ani iné obmedzenia.

Hra stojí bežne 0,79 EUR a hoci táto cena aktuálne platí aj u nás, možno sa to v dohľadnej dobe zmení. Hra je totiž aktuálne v zľave za 10, resp. 20 centov v mnohých štátoch po celom svete. Aj za 0,79 EUR ale ide o zaujímavú hru, ktorá stojí za vyskúšanie. Nenájdete tu žiadne ďalšie mikrotransakcie a v priebehu prvých dvoch hodín od kúpy môžete požiadať o vrátenie plnej sumy peňazí.

Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

5.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+