MojAndroid

26 ročná žena bola zatknutá po tom, čo svojim autom narazila do kamenného obchodu mobilného operátora T-mobile. Dôvodom má byť nespokojnosť zákazníčky, ktorá sa len deň predtým snažila reklamovať svoj iPhone s rozbitým displejom – požadovala jeho výmenu za nový kus. To vedúci predajne odmietol, pričom u ženy mal podozrenie na to, že bola pod vplyvom drog. Tie sa však pri samotnom čine v jej krvi nenašli.

Žena narazila so svojim SUV priamo do vchodových dverí predajne, pričom zranila jedného zo zamestnancov. Tým to však neskončilo. Po vystúpení z auta žena pokračovala vo verbálnom a fyzickom útoku na zamestnancov a vybavenie predajne. Pri svojom vyčíňaní spôsobila žena škodu vo výške 30-tisíc dolárov. Polícii povedala, že mala zlý deň, a že ostala poriadne naštvaná po tom, ako zistila, že 300 dolárovú opravu si bude musieť zaplatiť sama, a to aj napriek tomu, že je poistená.  Žena aktuálne čelí niekoľkým obvineniam a čaká ju aj psychologické vyšetrenie a posúdenie jej duševného stavu.

Zdroj: phonearena 

 

16.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+