MojAndroid

Spoločnosť OnePlus spúšťa pre svojich zákazníkov v Európe a v Ázii nový záručný program pomocou ktorého sa chce ešte viac priblížiť svojim priaznivcom a v neposlednom rade im aj uľahčiť život s OnePlus zariadením. V spolupráci so spoločnosťami Simplesurance a B2X pritom svoje nové záručné programy On-Guard pre Európu a Service 2 + Protect 2 pre Áziu sprístupňuje dnešným dňom.

oneplus

Európania sa so svojim On-Guard záručným programom môžu tešiť na uznanie reklamačných podmienok v prípade náhodného poškodenia, respektíve poškodenia vodou, škody v prípade pádu, či dokonca vandalizmu. Toto všetko ich bude stáť ročne 39,99 €, ak si chcete svoje zariadenie pripoistiť na dva roky, zaplatíte 64,99 €. Majte však na pamäti, že program On-Guard sa vzťahuje len na „čerstvo“ zakúpené smartfóny OnePlus 2, respektíve na zariadenia maximálne 15 dní od zakúpenia. Ak ste teda majiteľom staršieho OnePlus One, respektíve skôr zakúpeného majiteľa OnePlus 2, vystačiť si budete musieť s pôvodným reklamačným poriadkom.

 „Nové záručné programy On-Guard, Service 2 a Service Protect 2 budú onedlho dostupné aj pre smartfón OnePlus X, v závislosti od jeho predaja v príslušných regiónoch,“ uviedla spoločnosť na svojom blogu.

OnePlus_Two_recenzia-2

Ukrátení o výhody nových programov nebudú podľa slov OnePlus ani obyvatelia Ameriky, respektíve Kanady. Spoločnosť totiž aktuálne rokuje s ďalším partnerom, ktorý by na severoamerický trh mohol priniesť podobne výhodné pripoistenie nových zariadení.

2.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+