MojAndroid

Len včera sme vás informovali o tom, že Sony Ericsson by mohol prvé updaty s Androidom Ice Cream Sandwich začať distribuovať v marci budúceho roka a už tu máme prvé zmienky o tom, že by to tak nakoniec vôbec nemuselo byť. Podľa informácii, ktoré poskytol zamestnanec spoločnosti by sa pre telefóny radu Xperia 2011 mohla aktualizácia objaviť už v prvom týždni budúceho roka.

Osoba Siddharth Sai G tiež prostredníctvom sociálnej siete Twitter informovala, že aktualizácia by mohla používateľom ponúknuť čistý Android 4.0 bez dodatočných úprav používateľského prostredia výrobcom. To by mohlo značne urýchliť proces aktualizácie, celého portfólia telefónov Xperia. Môžeme však takémuto tvrdeniu veriť? Naozaj by sa Sony Ericsson vzdal svojho prostredia TimeScape? Čo myslíte vy?

Zdroj: xperiablog.net

29.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+