MojAndroid

Tesco Mobile počnúc dnešným dňom spúšťa prenos dát v rýchlejšej sieti 4G. Viac ako 200-tisíc zákazníkov tak môže benefitovať z rýchleho internetu, ktorý by mal byť do konca tohto roka dostupný už pre 66% populácie. Tesco Mobile využíva sieť operátora O2, ktorý pokrytie LTE signálom v posledných týždňoch aktívne rozširuje.

„Čoraz väčší počet našich zákazníkov využíva internet v mobile, a preto sme sa rozhodli spríjemniť brázdenie internetu ponúknutím najrýchlejšej dostupnej technológie LTE. Internet v 4G sieti bude k dispozícii pre všetkých Tesco mobile zákazníkov v pokrytí signálom 4G, a to bez akýchkoľvek príplatkov, tak pre nových, ako aj existujúcich zákazníkov bez rozdielu, či využívajú predplatenú kartu alebo služby na faktúru. Nadväzujeme tak na úspešnú kartu Bodka, ktorá priniesla najvýhodnejšiu cenu volaní za 3,9 centa za minútu bez podmienok a obmedzení,“ uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Na to, aby mohli zákazníci využívať rýchly 4G internet, si nemusia ani nič aktivovať ani platiť ďalšie poplatky. Jednoducho stačí byť v pokrytí 4G sieťou a mať zariadenie so SIM kartou schopné pracovať v 4G/LTE sieti. 4G SIM kartu má už absolútna väčšina existujúcich zákazníkov Tesco mobile. Aj v predajniach Tesco a v e-shope Tesco mobile sú v súčasnosti už všetky SIM karty v ponuke prispôsobené na 4G technológiu.

Zákazníci operátora môžu pre dátové pripojenie využiť program balíček Internet na deň, ktorý stojí 39 centov a poskytuje 200MB predplatených dát. Ak by ste ho mali využívať každý deň, po celý mesiac, tak vás vyjde na približne 12 eur.

18.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+