MojAndroid

Prichádza čas na záchodovky. Opäť sa pozrieme na 5 zaujímavých hier, ktoré nám môžu zmysluplne vyplniť čas strávený na WC doma a najmä v práci! :) Ak ste si už prečítali novinky zo sveta a z miesta povoleného relaxu sa vám ťažko odchádza, vyskúšajte si zahrať aspoň jednu z ponúkaných hier. Vybrali sme hneď niekoľko tipov, takže si môžete vybrať tú, ktorá vás zaujme!

Clash Royale

Dynamická hra odohrávajúca sa v aréne, v ktorej sa zmietajú boje klanov a súperí sa o moc a slávu. Výberová freeware-ová hra, v ktorej nebude všetko také jednoduché a svoju nadvládu si budete musieť tvrdo vybojovať. Hru je možné hrať s hráčmi z celého sveta, a to všetko v reálnom čase. Dôležité je správne narábať so svojimi kartami, ktorými staviate svojich bojovníkov naprieč nepriateľovi. Ak si chcete vylepšiť svoje bojové schopnosti, vyzbierajte nové karty, či upgrade-ujte existujúce.

Verzia: 2.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Garden Mania 2

Klasická oddychovka plná farebného fresh ovocia a zeleniny, pri ktorej budete musieť zbystriť vašu pozornosť. Jednoduchosť a zároveň pestrosť hry vám navodí nie len dobrú náladu, ale aj skutočné, pravé napätie. Princíp hry je veľmi jednoduchý. Musíte dať dokopy minimálne 3 rovnaké postavičky, aby ste získali match. Garden Mania 2 je taktiež hra, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo, avšak za niektoré položky v hre si niečo priplatíte.

Verzia: 2.7.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.8
Aktuálna cena: Zdarma

Floppy bird

Zábavná retro hra Floppy bird, s ktorou sa tak trochu vrátite v čase. Napriek jej “nadčasovej” grafike si skvelo užijete herný zážitok v podobe lietajúce vtáčika, ktorý musí zdolať rôzne prekážky za stanovený čas. Jednoduché grafické prostredie s jedným ovládacím tlačidlom, postavené na pixelovej grafike, vás zaručene vtiahne do hry.

Clumsy Ninja

Interaktívna hra s názvom Clumsy Ninja je plná vtipných momentov a pekných grafických prvkov, ktoré potešia nie len vaše oko, ale aj herného ducha. Hra je vytváraná na štýl virtuálneho kamaráta, o ktorého sa treba starať, trénovať a pripravovať ho na skutočný boj. Jeho misiou má byť hľadanie svojho kamaráta s menom Kira.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Dark Lands

Poslednou záchodovkou je mierne hororová hra s názvom Dark Lands, ktorá sa odohráva v tmavom, strašidelnom lese, plnom rôznych príšer, ako goblinov, škriatkov, kostlivcov a monštruóznych trollov, či zlobrov. Akčnosť hry spočíva v naháňačke a boji so spomínanými príšerami. Ak máte radi tajuplné a napínavé herné prostredie, v ktorom sa vám zvýši nie len adrenalín, ale aj pocit úzkosti, siahnite po tejto arkádovke. Hra je samozrejme zdarma k dispozícii na Google play.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

4.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+