MojAndroid

Prichádza čas na záchodovky! Opäť sa pozrieme na 5 zaujímavých hier, ktoré nám môžu zmysluplne vyplniť čas strávený na WC doma a najmä v práci! :) Ak ste si už prečítali novinky zo sveta a z miesta povoleného relaxu sa vám ťažko odchádza, vyskúšajte si zahrať aspoň jednu z ponúkaných hier. Vybrali sme hneď niekoľko tipov na hry od nezávislých vývojárov, takže si môžete vybrať tú, ktorá vás zaujme!


Badland

Hra s názvom Badland prináša istú formu boja o prežitie. Pri prelete prostredím sa stretnete so skutočne pekným grafickým spracovaním, no najmä množstvom prekážok, ktoré sa vám pripletú do cesty. Cieľom je pochopiteľne prežiť a posúvať sa do ďalších levelov. Hra prináša tiež multiplayer alebo možnosť vytvorenia vlastných levelov o prežitie. Titul s názvom Badland je dostupný v Obchode Play zdarma.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Leo’s Fortune

Tento titul je rozhodne podarenou “skákačkou.” S hlavným hrdinom sa predierate prostredím, ktoré ponúka skutočne precízne grafické spracovanie. Hodnotenia z Obchodu Play hovoria o grafickom spracovaní ponášajúcom sa na konzolové hry. Hra Leo’s Fortune má vysoké priemerné hodnotene na úrovni 4,6 a je dostupná v Obchode Play za sumu 5,49€.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €

Smash Hit

Smash Hit je hra, ktorá rozhodne otestuje vašu šikovnosť a tiež trpezlivosť. Hra ponúka celkom 50 rôznych miestností a až 11 rôznych grafických spracovaní. Doplnkom sú realistické zvuky rozbíjania sklenených častí či zaujímavý soundtrack. Titul Smash Hit je dostupný v Obchode Play zdarma.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Canabalt HD

Táto hra prináša jeden veľký útek pred samotnými prekážkami. Pohybom po prostredí sa prenášate striedavo 2D priestormi a tiež 3D priestormi. Cieľom hry je pochopiteľne zájsť čo najďalej. Svoje prejdené vzdialenosti si následne môžete porovnať v rebríčku s ostatnými hráčmi. Grafické spracovanie vsádza na jednoduchosť doplnenú dramatickou hudbou. Hra Canabalt HD je dostupná v Obchode Play za sumu 3,49€.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: 3,49 €
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: 3,49 €

The Silent Age

Posledným dnešným titulom na výber je hra The Silent Age. Prenesie vás do roku 1972 a vy sa ocitnete v roli hlavného predstaviteľa menom Joe. Hra ponúka príjemné grafické spracovanie ale tiež zaujímavý príbeh. Používatelia, ktorí už túto hru vyskúšali ju odporúčajú vychutnávať najmä prostredníctvom slúchadiel. Autenticita hernej situácie tak naberie úplne nový rozmer. Hra je dostupná zdarma v Obchode Play.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Veríme, že z našej ponuky si určite vyberiete ten svoj obľúbený herný titul. Aké žánre mobilných hier preferujete práve vy? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

18.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+