MojAndroid

Prichádza čas na záchodovky. Opäť sa pozrieme na 5 zaujímavých hier, ktoré nám môžu zmysluplne vyplniť čas strávený na WC doma a najmä v práci! :) Ak ste si už prečítali novinky zo sveta a z miesta povoleného relaxu sa vám ťažko odchádza, vyskúšajte si zahrať aspoň jednu z ponúkaných hier. Vybrali sme hneď niekoľko tipov, takže si môžete vybrať tú, ktorá vás zaujme!

Cooking fever

Ako už názov napovedá, jedná sa o ozajstnú gastronomickú horúčku, ktorá vám slušne zdvihne adrenalín. Podstatou hry je v čo najrýchlejšom čase obslúžiť všetkých zákazníkov a pripraviť im jedlo a nápoj, o ktorý si požiadajú. Okrem prípravy jedla a jeho výdaju je potrebné vyzbierať všetky peniaze, ktoré zákazník nechá na pulte. Pri hre je veľmi dôležité nasadiť multitasking, aby ste mohli obsluhovať všetkých návštevníkov súčasne a zároveň dať pozor na to, aby sa jedlo nepripálilo. Za počet úspešne obslúžených zákazníkov budete odmenení počtom hviezdičiek, ktoré vám napomôžu otvoriť ďalšie úrovne tejto skvelej hry. Taktiež si môžete otvoriť ďalšie typy reštaurácii, na čo však budete potrebovať diamanty.

Verzia: 2.7.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.1
Aktuálna cena: Zdarma

Manuganu

Mnohým známa arkádová hra, v ktorej sa postavička malého chlapca podobná Tarzanovi snaží prekonať nástrahy, ktoré na neho číhajú zo všetkých strán. Po ceste zbiera rôzne mince a medailónky, uhýba sa hojdajúcim kladivám a skáče cez pohyblivé ľadové bloky. Opäť jedna z hier, ktoré vás zaručene namotivujú prejsť level na jednu šupu.

 

Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma

Trafic Rider

Výborná hra od tvorcov Traffic Racer, v ktorej si užijete kvalitne spracované grafické prostredie a nadobudnete realistický pocit z jazdy, zosilnený o reálne zvuky a možnosť pohľadu z prvej osoby. Pretekáte na svojom motocykli po nekonečnej diaľničnej komunikácii buď v dennom, alebo nočnom režime. Čím rýchlejšie pôjdete, tým viac bodov dostanete. Pri jazde nad 100 km/h a predbiehaní iných vozidiel získavate bonusové body. V tejto hre si môžete s čistým svedomím “zapirátiť” jazdou v protismere, čo vám opäť navýši vaše bonusové skóre. Odporúčam najmä pre tých, ktorí majú dosť kancelárskych priestorov a potrebujú sa trochu vyblázniť, hoci si len presadnú zo stoličky na mysu ;)

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Paperama

Lukratívna oddychovka vhodná pre tých, ktorí potrebujú spomaliť a vychutnať si jednoduchú a zároveň logickú hru v štýle origami. V hre skladáte papier do vopred zadaného tvaru, ako je znázornené na obrázkoch nižšie. Ku každému obrázku máte zadané, koľko skladaní môžete zrealizovať, aby ste sa úspešne dopracovali ku konečnému tvaru. Počas hry budete navnadení príjemnou hudbou, ktorá bude na vás pôsobiť blahodárne, čo len napomôže vášmu aktuálnemu posedeniu :)

Verzia: 1.5.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.7
Aktuálna cena: Zdarma

Sonic Dash

Posledným tipom pre vás je hra, v ktorej hlavnou postavou je šprintujúci ježko. Jeho úlohou je vyzbierať všetky zlaté obruče a vyhnúť sa nástrahám, ako sú míny, kraby a iné nebezpečné príšerky. Ak vás omrzela séria hier od Angry birds, vyskúšajte si podobný štýl hry od Segy.

Verzia: 3.8.2.Go
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.8.2.Go
Aktuálna cena: Zdarma

Ktorá Android hra z tejto časti záchodoviek sa zapáčila najviac vám?

1.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+