MojAndroid

Kupovať stále nové a čoraz drahšie počítače a notebooky je už tak trochu „out“. Novým ekonomicky výhodným a ekologickým trendom je Refurbished.  

Mnohí z nás sledujú trendy v oblasti IT techniky. Zameriavame sa pritom najmä na nové modely počítačov, notebookov, monitorov a pod. Lenže nie všetko nové je aj dobré a už vôbec nie cenovo výhodné a ekologické. A práve preto sa zrodil fenomén Refurbished.

Refurbished je trendy

Refurbished sú špičkové high-end produkty, ktoré už boli použité, no vďaka kompletnej renovácii a starostlivému spracovaniu dosahujú porovnateľnú kvalitu, výkon aj dizajn ako úplne nové PC. Ide o celosvetový trend, ktorý úspešne prenikol aj na Slovensko. Na našom trhu je lídrom v renovácii IT techniky rovnomenná značka Refurbished. Jej produkty využíva množstvo zákazníkov a firiem nielen u nás, ale aj v zahraničí.

Prvotriedne spracovanie

Všetky produkty Refurbished prechádzajú dôkladným procesom renovácie hardvéru, softvéru, batérií aj klávesníc. Renovujú sa iba tie najkvalitnejšie modely značiek ako HP, Fujitsu-Siemens a Dell, ktoré boli používané maximálne jedným užívateľom. Najprv sú podrobené náročným testom na základe špeciálnych programov. Následne prebieha precízne čistenie a leštenie, ktoré zabezpečuje ich dokonalú čistotu a technický stav. Celý proces je pritom podrobený prísnej kontrole a dohľadu. Výsledkom je prvotriedna kvalita, ktorej second-handy alebo ponuky internetových bazárov nemôžu konkurovať.

Eco friendly na ochranu životného prostredia

Refurbished je moderným trendom aj vďaka ohľaduplnému postoju voči prírode. Predstavte si, že na výrobu nového PC sa spotrebuje toľko energie ako v menšej domácnosti za celý rok a spracuje sa pritom až 1,5 ton surovín! Renovácia IT techniky je k prírode oveľa šetrnejšia. Kúpou produktov Refurbished, ktoré majú i v tejto oblasti veľký náskok pred konkurenciou, môžete preto aj vy prispieť k ochrane životného prostredia.

Fantastický pomer cena/výkon

Najväčšou výhodou produktov Refurbished je vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou. Ak si vyberáte PC napríklad podľa výkonu, tak Refurbished s podobnými parametrami získate za podstatne nižšiu cenu ako nové PC. Alebo naopak, ak si vyberáte PC podľa ceny, môžete si byť istí, že renovované PC vám za rovnakú cenu poskytnú oveľa lepšie parametre vrátane výkonu. Tak prečo platiť viac?

Certifikovaná kvalita a 24-mesačná záruka

Produkty Refurbished pritom vynikajú vysokou kvalitou, ktorú potvrdzujú certifikáty Factory Refurbished a ECO FRIENDLY. Ďalším dôkazom kvality je až 24-mesačná záruka – rovnaká, ako keby ste si kupovali úplne novú IT techniku. Navyše, záruku si v prípade záujmu môžete ešte predĺžiť, a to až na 48 mesiacov.

Prepracovaný dizajn a slovenské klávesnice

Dizajn renovovaných produktov značky Refurbished je na nerozoznanie od úplne nových počítačov a notebookov. Ako užívateľ určite oceníte, že vynovené klávesnice majú vždy slovenskú lokalizáciu. Renovované notebooky tak nielen skvele vyzerajú, ale sa aj jednoducho ovládajú.

Pre firmy aj pre vás osobne

Renovovanú IT techniku značky Refurbished môžu výhodne získať nielen firmy a organizácie, ale aj tzv. koncoví zákazníci, čiže úplne každý vrátane vás. Firmy si tak môžu výrazne znížiť svoje náklady a vy ušetríte na svojich výdavkoch. Presvedčte sa, že sa to oplatí. E-shop a všetky potrebné informácie o produktoch nájdete na www.refurbished.sk.

23.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+