MojAndroid

YoWindow je aplikácie na počasie, ktorá na to ide trochu inak. Okrem toho že vám poskytne všetky dôležité informácie, výborne vyzerá. Môžu za to veľmi pekné interaktívne pozadia.

Základom je domovská obrazovka, na ktorej uvidíte všetky informácie o počasí. Nechýba aktuálna teplota, sila a smer vetra, oblačnosť a informácie o zrážkach. Jednoduchým posunom prsta doprava alebo doľava sa pohybujete po akejsi časovej osi a na základe zvoleného času sa mení aj počasie na pozadí. Ak bude v tom čase, ktorý si zvolíte pršať, bude pršať aj na vašom displeji.

Všetko je pekne plynulé

Okrem samotného dizajnu sa môžete tešiť aj na plynulosť celej aplikácie. Funguje to veľmi jednoducho a nepotrebujete mať ani najvýkonnejšie zariadenie. Optimalizácia je zvládnutá veľmi dobre. Čo sa kvality predpovede týka, s ňou sme spokojní a určite sa na ňu môžete spoľahnúť.

Efektné je aj zobrazenie východu a západu slnka. Pri posúvaní prsta sa v čase západu alebo východu zmení pozadie na tmavé alebo svetlé. Vzhľad krajiny sa tiež mení v závislosti od ročného obdobia. Tešiť sa môžete aj na kvalitné widgety, ktoré si jednoducho umiestnite na domovskú obrazovku. Pomocou nich budete mať vždy prehľad o aktuálnom počasí a predpovedi na nasledujúce dni.

Za kvalitu sa však platí. Aplikácia YoWindow nie je zdarma, no jej cena nie je nijako vysoká a peňaženku nezaťaží. Za 1,98 € môžete mať kvalitnú aplikáciu s počasím, ktorá vás nesklame predpoveďou a jej najväčšou prednosťou je dizajn a interakcia s používateľom.

Verzia: 2.9.10
Aktuálna cena: 1,98 €
Verzia: 2.9.10
Aktuálna cena: 1,98 €

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Počasie s aplikáciou AccuWeather | Aplikácia týždňa
Náš tip
Počasie s aplikáciou Today Weather | Aplikácia týždňa
Náš tip
Počasie s aplikáciou Počasie & Radar | Aplikácia týždňa
26.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+