MojAndroid

Biblia, tiež známa pod názvom Sväté písmo je zbierkou kníh, ktoré sú kresťania považujú za Božie zjavenie. Pozostáva zo Starého (47 kníh) a Nového zákona (27 kníh), ktoré teraz nájdete aj v aplikácii Bible. Jej najväčšou výhodou je, že okrem množstva iných jazykov obsahuje aj slovenský preklad. Samotná aplikácia je graficky veľmi príjemne spracovaná a funkčne dobre vybavená.
Po spustení vás na úvodnej obrazovke čaká 6 ikoniek. V Biblii môžete ťuknutím na hlavičku prehliadať vami vybrané knihy, kapitoly a verše. Počas čítania si môžete svoje postrehy a myšlienky k jednotlivým veršom zapisovať do poznámok a ak sa niekedy budete chcieť k niektorej kapitole alebo veršu vrátiť, výborne poslúžia záložky. Výhodou je, že poznámky ako aj záložky môžete po zaregistrovaní priamo v aplikácii synchronizovať s webom youversion.com.

Takto sa vám už nikdy nestratia a budú vždy na dosah pár kliknutí. Okrem toho Biblia ponúka aj rôzne plány čítania, vyhľadávanie live udalostí a niekoľko nastavení vzhľadu. Stiahnuť ju môžete priamo na Android Markete vyhľadaním slova Bible – hľadajte aplikáciu ktorej developer je Lifechurch.tv.

QR kód

Android Market

10.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+