MojAndroid

Spoločnosť Google pripravila svoju aplikáciu YouTube aj pre zariadenia virtuálnej reality. Používatelia si tak mohli užívať zážitok zo služby YouTube aj na platformách ako PlayStation VR, HTC Vive či Daydream. Teraz prichádza aj verzia pre zariadenia Samsung Gear VR.

Náš tip
YouTube Explore: Lepšia pomôcka pri vyhľadávaní nových videí

YouTube VR aj pre Samsung Gear VR

V rámci aplikácie prichádza aj nová funkcia, kde si budete môcť prezrieť videá so svojimi priateľmi v jednom spoločnom virtuálnom priestore. Tlačidlo “watch together” bude k dispozícii pre používateľov Daydream a Gear VR. YouTube pritom nie je jedinou službou, ktorá takéto sledovanie videí umožňuje. Svoju alternatívu má aj Oculus a nechýba ani Facebook, ktorý spustil svoje “Spaces” v roku 2017.

Aplikácia YouTube je už k dispozícii aj pre virtuálnu realitu Gear VR.
Náš tip
YouTube: Po aktualizácii mobilnej aplikácie sa objavila menšia chyba

Pre používateľov virtuálnej reality si YouTube pripravil aj špeciálny obsah. Takýto obsah bude zahŕňať rôzne dokumenty, akčné série či ďalší video obsah. Skúsili by ste si aplikáciu YouTube aj vo virtuálnej realite? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 1.12.83
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.12.83
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+