MojAndroid

YouTube je mnohými ľuďmi denne používaná aplikácia, ktorá slúži najmä na zábavu a zabitie času. Nejde však o nejak dokonalú aplikáciu, a pre zjednodušenie používania teraz Google vykonal správny krok dopredu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Prídavná praktická funkcia

Jedná sa o aktualizáciu zo serverovej strany, takže nie je potrebný update cez Obchod Play. Neprinesie nič zásadné, avšak poteší najmä milovníkov sledovania livestreamov. Azda každý sleduje YouTube videá v “landscape” móde so škálovaním na celú obrazovku. Doteraz keď chce chceli video zdieľať, alebo dať mi palec hore / dole, museli ste fullscreen režim zrušiť, aby ste tak mohli vykonať. Po novom to už nebude nutné, pretože tieto ovládacie prvky budú prístupné aj v tomto režime.

youtube aktualizácia like dislike fullscreen
Po potiahnutí nahor sa vám zobrazí takéto menu

Pre zobrazenie týchto tlačidiel netreba urobiť nič iné, ako potiahnuť zdola nahor, ako keby ste chceli vidieť ďalšie odporúčané videá. Zmena je viditeľná v aplikácii YouTube vo verzii 14.18.56. Páči sa vám novinka?

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Mobilná verzia Youtube tvorila takmer 40 % všetkých mobilných internetových prenosov
Náš tip
Google Keep Notes dostávajú tmavý režim
Náš tip
Google Pixely pravdepodobne dostanú s Android Q automatickú detekciu autohavárie
20.5.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+