MojAndroid

Služba Youtube je bezkonkurenčne najpopulárnejším video portálom vďaka obsahu a funkciám, ktoré ponúka. Jej rozhranie a ovládanie je ale občas používateľmi kritizované. Spoločnosť Google, ktorej Youtube patrí, sa ju preto snaží neustále vylepšovať. Podľa portálu PhoneArena teraz služba testuje novú funkciu, ktorá bola už dlhšiu dobu používateľmi požadovaná.Youtube video chapter

Funkcia umožní rozdelenie videa na časti

Testovanie novej funkcie odhalil ako prvý bloger Podcastage na svojom twitter účte. Podstatou funkcie je, že Youtube video bude môcť byť rozdelené na časti s popiskami jeho jednotlivých úsekov. To ocenia hlavne sledovatelia, ktorých zaujíma len jedná časť dlhého videa a nechcú ju zdĺhavo vyhľadávať. Ak napríklad herné  video recenzuje viac hier, tak si sledujúci na spodnej pohyblivej lište pod videom vyberie hru, ktorá ho zaujíma. V súčastnosti musí videobloger v popisku videa vytvoriť obsah videa s odkazmi na časové linky vo videu.

Youtube mobilná verzia video časti

Dostupná v desktopovej aj mobilnej verzii Youtube

Nová funkcia sa už objavila niektorým používateľom v desktopovej aj mobilnej verzii Youtube. Kedy ale opustí fázu testovania a bude dostupná pre všetkých nebolo oznámené. Dá sa ale predpokladať, že to je otázkou pár týždňov. Pokiaľ patríte k vybraným používateľom, ktorým je už dostupná, môžete sa v diskusii podeliť o skúsenosti.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot

Hľadáte vhodný smartfón pre sledovanie Youtube videí?

Pokiaľ vyberáte nový Android smartfón, ktorý by bol vhodný pre sledovanie Youtube videí, tak by vám mohol pomôcť náš nákupný poradca. Nájdete v ňom výber najlepších smartfónov značky Samsung, Xiaomi alebo Huawei. Aby ste mohli sledovať Youtube videá, čo najdlhšie, tak pre vás máme výber smartfónov s najdlhšou výdržou. Pokiaľ sa rozhodujete podľa ceny, tak sme pre vás vybrali najlepšie smartfóny s cenou do 100 eur, s cenou do 250 eur a za cenu do 300 eur.

Náš tip
Orange rozšíril ponuku zariadení. Pribudlo dokonca aj LEGO
17.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+