MojAndroid

Určite mnoho z vás pravidelne sleduje svetových či domácich youtuberov a ich vtipné či menej podarené videá. Ešte viac používateľov určite príde na YouTube vypočuť si trendové skladby spolu s videoklipmi. YouTube si tak každoročne svojim „Rewind“ videom pripomína populárne skladby, internetové celebrity a vybrané udalosti z uplynulého roka. Teraz je na rade YouTube Rewind 2017!

Náš tip
Predstaví Google špeciálny YouTube telefón?
Náš tip
Toto rozšírenie pre Chrome vám sprístupní geograficky blokované YouTube videá

YouTube Rewind: The Shape of 2017

Okrem šikovných a pútavých prestrihov medzi internetovými celebritami nechýbajú ani ukážky z videí či nejaké tie paródie. Video tiež tradične sleduje aj trendy uplynulého roka a tak v tom tohtoročnom nemôže chýbať niekoľko z nich. Vo video za rok 2017 sa teda objaví Fidget Spinner, zahrá Despacito a takisto nemôže chýbať ani upravená verzia „Shape of You“ od Eda Sheerana. Tieto trendy ste chtiac či nechtiac jednoducho museli zachytiť.

Náš tip
YouTube predstavuje podobnú funkcionalitu ako Instagram Stories. S jednou zmenou
Náš tip
YouTube prestane zobrazovať odporúčané videá priamo počas prehrávania

Poznáte videá YouTube Rewind? Páči sa vám tohtoročné video? Čo by ste doplnili prípadne čo by ste odtiaľ odstránili? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcentral

7.12.2017
Používateľské recenzie
Fotománia

+