YouTube Rewind: The Shape of 2017 – Nebude chýbať ani Fidget Spinner

7. decembra 2017 1

Určite mnoho z vás pravidelne sleduje svetových či domácich youtuberov a ich vtipné či menej podarené videá. Ešte viac používateľov určite príde na YouTube vypočuť si trendové skladby spolu s videoklipmi. YouTube si tak každoročne svojim “Rewind” videom pripomína populárne skladby, internetové celebrity a vybrané udalosti z uplynulého roka. Teraz je na rade YouTube Rewind 2017!

TIP:Predstaví Google špeciálny YouTube telefón? TIP:Toto rozšírenie pre Chrome vám sprístupní geograficky blokované YouTube videá

YouTube Rewind: The Shape of 2017

Okrem šikovných a pútavých prestrihov medzi internetovými celebritami nechýbajú ani ukážky z videí či nejaké tie paródie. Video tiež tradične sleduje aj trendy uplynulého roka a tak v tom tohtoročnom nemôže chýbať niekoľko z nich. Vo video za rok 2017 sa teda objaví Fidget Spinner, zahrá Despacito a takisto nemôže chýbať ani upravená verzia “Shape of You” od Eda Sheerana. Tieto trendy ste chtiac či nechtiac jednoducho museli zachytiť.

TIP:YouTube predstavuje podobnú funkcionalitu ako Instagram Stories. S jednou zmenou TIP:YouTube prestane zobrazovať odporúčané videá priamo počas prehrávania

Poznáte videá YouTube Rewind? Páči sa vám tohtoročné video? Čo by ste doplnili prípadne čo by ste odtiaľ odstránili? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

YouTube
VeľkosťLíši sa v závislosti od zariadenia
VerziaLíši sa v závislosti od zariadenia
CenaZadarmo
Inštalovať

Zdroj: androidcentral

Zapojte sa do diskusie (1)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: