MojAndroid

Internetový gigant Google testuje novú funkciu nazvanú YouTube Radio, ktorá z populárnej služby vytvorí hudobnú stanicu plnú podobných piesní, aké práve počúvate. Spoločnosť novú funkciu sprístupnila zatiaľ len hŕstke vybraných používateľom, pričom nie je známy časový rámec, kedy ju budú môcť používať aj ostatní.

Nová funkcia nasleduje už existujúcu možnosť automatickej tvorby zoznamov videí, ktorú nazývame YouTube Mix. YouTube Radio vytvorí na základe aktuálne prehrávaného videoklipu non-stop rádiovú stanicu s odporúčanou hudbou. Používatelia majú pritom možnosť označiť výbery kladne alebo negatívne, prípadne vyhodiť niektoré videá, s cieľom prispôsobiť obsah svojim potrebám.

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne bližšie informácie o novej funkcie, takže budeme musieť ešte nejaký čas počkať, kým sa k YouTube Radio nevyjadrí samotný Google.

Zdroj: googlesystem

12.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+