MojAndroid

Ak disponujete Android zariadením a aktualizovali ste si YouTube aplikáciu na verziu 13.27, možno ste si všimli jednu drobnosť, ktorá sa však časom môže stať otravnou. Problém sa týka tzv. progress bar alebo teda “časovej osi” v spodnej časti videa, pomocou ktorej si divák posúva video. Keď je správne funkčná, stačí ťuknúť na akékoľvek miesto na nej a video sa okamžite začne prehrávať od vybraného miesta. Po aktualizácii táto samozrejmosť však funkčná nie je. Ak chce používateľ rýchlo preskočiť na iné vybrané miesto vo videu, musí položiť prst presne na červenú “guličku” na osi, ktorá indikuje aktuálne prehrávanú časť a ručne ju presunúť dopredu alebo dozadu – na miesto, ktoré chce.

Náš tip
YouTube Explore: Lepšia pomôcka pri vyhľadávaní nových videí

Ide o chybu, ktorá by mala byť po ďalšej aktualizácii odstránená

Na prvý pohľad v podstate o nič nejde, ale pravdepodobne túto “chybičku krásu” mobilného YouTube začnú mať po čase v zuboch mnohí Android používatelia. Spoločnosť YouTube sa už k problému s “progress bar” stihla vyjadriť na sociálnej sieti Twitter. Ide o chybu, ktorá bude upravená pri ďalšej aktualizácii. Spoločnosť odporúča na posúvanie videa zatiaľ používať už spomenutý spôsob – jednoducho chytiť červenú “guličku” a ručne ju posúvať dopredu alebo dozadu.

Náš tip
YouTube pre Android dostáva inkognito mód

Podľa našich informácií však problém pretrváva aj vo verzii 13.28.53 YouTube aplikácie. Zaznamenali ste podobný problém v aplikácii YouTube aj na vašom zariadení? Napíšte nám do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
26.7.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+