MojAndroid

Obľúbená stránka pre zdieľanie video obsahu Youtube patrí dnes medzi najpopulárnejšie sociálne siete na svete, najmä vďaka spoločnosti Google, ktorý ju odkúpil v roku 2006. Dnes je súčasťou každého Android smartfónu alebo tabletu a z obchodu Google Play si ju stiahlo takmer 500 miliónov používateľov. Nedávno sa objavila nová aktualizácia Android aplikácie, ktorá okrem iného pridáva možnosť ovládať prehrávanie videa na vašom spárovanom televíznom prijímači, priamo z notifikačnej lišty.

Youtube Ovládanie TV priamo z notifikačnej lišty

Keď pošlete video do vopred spárovanej televízie, aplikácia vám umožní ovládať prehrávanie pomocou pekného panelu v notifikačnej lište. To znamená, že v TV budete môcť pozerať videá a v smartfóne robiť úplne niečo iné. Aktualizácia prináša aj novú integráciu profilov zo siete Google+, takže prepojenie by oboch služieb malo byť bezproblémové. Okrem toho opravuje chybu s tlačidlom pre fullscreen režim, ktorú hlásili niektorí používatelia. Novú verziu si môžete stiahnuť kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

23.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+