MojAndroid

Služba pre streamovanie videí Youtube je za posledné roky jedným z najúspešnejších produktov spoločnosti Google. YouTube založil Chad Hurley v roku 2005 a v novembri 2006 ho kúpila spoločnosť Google. V súčasnosti ide o najväčší svetový systém na zdieľanie a streamovanie video súborov na internete. Každý sa môže zadarmo zaregistrovať a zdieľať svoje videá s ostatnými používateľmi. Youtube je možné navštíviť z internetového prehliadača, pomocou aplikácie pre smartfóny a pomocou aplikácie pre Smart TV.

Pre používanie služby je logicky nutné, aby mal používateľ internetové pripojenie. Nejakú dobu už ale Youtube umožňuje stiahnuť vybrané video a následne ho v rozhraní služby prehrať aj keď nemáte prístup na internet. Teraz sa zoznam krajín, kde je táto funkcia dostupná, rozšíril zo 109 na 125 krajín.

V zozname nechýba Slovensko, a tak sa už čoskoro budeme môcť tešiť na podporu sťahovania offline videí z aplikácie YouTube aj u nás. V redakcii zatiaľ funkciu dostupnú nemáme, no to by sa malo už čoskoro zmeniť. Ak vy už nové tlačidlo pre stiahnutie videa vidíte, dajte nám v diskusii vedieť, ako sa vám funkcia páči. Ak funkciu ešte k dispozícii nemáte a chcete si stiahnuť nejaké video, môžete si prečítať náš návod.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+