MojAndroid

Ak ste zažili ten trápny, niekedy až desivý moment, kedy vám YouTube v sekcii “Odporúčané pre vás” ponúkol skutočne čudné video, ktoré sa nespája s vami pozeranými či vyhľadavanými videami, zaručene nie ste sami. S touto problematikou sa YouTube prednedávnom zaoberal a údajne sa mu podarilo doporučovanie týchto “od veci” videí zabrániť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Lepšie návrhy na videá?

Obrovské množstvo používateľov služby YouTube tvrdí, že neraz boli svedkami toho, ako im YouTube doporučil videá, o ktoré absolútne nemajú záujem, alebo boli iným spôsobom neprimerané. Podľa príspevku v sieti Reddit vieme, že YouTube viac prispôsobil túto sekciu na základe toho, aké videá radi pozeráte či pravidelne vyhľadávate. Tým pádom by ste mali dostávať lepšie návrhy. V skratke ak ste doteraz dostávali zvláštne odporúčania na videá, mali by ste byť už v pokoji a obsah na úvodnej obrazovke by mal byť ako stvorený pre vás.

Ďalšie články k téme YouTube:

Náš tip
YouTube po novom podporuje prehrávanie videí v rýchlosti 1.75x

Náš tip
Čo najviac letelo na slovenskom YouTube tento rok?

Náš tip
Aplikácia YouTube prekonala v obchode Play 5 miliárd stiahnutí

11.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+