MojAndroid

Youtube informovalo prostredníctvom oficiálneho blogu o novom systéme komentárov, ktorý je integrovaný so sociálnou sieťou Google+. V prvom týždni testovania sú komentáre dostupné len v diskusii Youtube kanálov, no v ďalších týždňoch prebehne aktualizácia a objaví sa u všetkých dostupných videách. Systém bude automaticky zoraďovať komentáre tak, že na prvých miestach sa budú zobrazovať komentáre od ľudí, ktorých poznáte. Je to odpoveď Youtube na stále narastajúci počet nepríjemných komentárov, ktorými sú preplnené všetky videá.

Youtube nove komentare

Novinkou je tiež možnosť začať konverzáciu, ktorú je môžu vidieť všetci na Youtube a Google+, len priatelia vo vašich kruhoch alebo len vaši najbližší. Autori obsahu na Youtube tiež získajú nové nástroje na moderáciu komentárov ešte pred tým, než sú zverejnené na Youtube. Taktiež bude možné blokovať zvolené slová alebo len automatické schvaľovanie komentárov.

Youtube nove komentare

Zdroj: youtube

25.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+