MojAndroid

Google v posledných dňoch vypustil novú verziu aplikácie YouTube pre platformu IOS. Primárne je update zameraný na zjednodušené sledovanie videí od našich obľúbených YouTuberov. Google o novinke informuje na svojom blogu.

Google sa vyjadril že pridal témy v sekcii odoberaných kanálov, vďaka ktorým používatelia ľahšie vyhľadajú žiadaný obsah. Zobrazené videá sa budú radiť od najnovších, postupne k starším.

Počas testovania si tém si vývojári všimli, že vďaka tejto funkcii viac ľudí pravidelne kontroluje nový obsah v obľúbených kanáloch. Avšak nová funkcia nie je pridaná do aplikácie násilným spôsobom. YouTube bude naďalej zobrazovať všetky videá od tvojich umelcov.

Na výber sú nasledovné možnosti:

  • Všetko – Možnosť zobrazí všetky videá, tak ako sme boli zvyknutí doteraz.
  • Dnes – Ako z názvu vyplýva, tu sa zobrazia videá vydané za posledných 24 hodín.
  • Pokračovanie sledovania – YouTube ukáže nedopozerané videá
  • Živé – Táto ukáže iba živo vysielané videá a YouTube premiéry
  • Príspevky – Posledná téma ukáže obsah z kanálov ktoré si predplácaš.
  • Posts – Ukáže komunitné príspevky z kanálov, ktoré sledujete. V tejto zložke neuvidíte videá-

Aktualizácia zatiaľ prebehla iba na zariadeniach iOS. Na Android sa ale nezabudlo. Google tvrdí, že aktualizácia príde už čoskoro. Je to trochu nepochopiteľné, keďže Google je spoločnosť, ktorá vyvíja samotný Android. Očakávali by sme príchod nových funkcií najskôr v aplikácii pre Android.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Prešiel som na YouTube Music: Aké sú moje pocity po týždni používania?
19.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+