MojAndroid

Pred približne týždňom Google pridal do desktopovej verzie YouTube možnosť prehrávať video v rýchlosti 1.75x. Po novom sa táto možnosť nachádza aj v oficiálnej Android aplikácii od verzie 13.50.52. To znamená, že rýchlostné možnosti od teraz sú 0.25x, 0.5x, 0.75x, Normálna, 1.25x, 1.5x, 1.75x, a 2x.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Nová rýchlosť

Google pridal podporu rozličných rýchlostí prehrávania do aplikácie len pred približne rokom. Pre zmenu tempa vami spusteného videa stačí kliknúť na “tri bodky” v pravom hornom rohu videa a rozkliknúť možnosť “Rýchlosť prehrávania”. Ako sme už spomínali vyššie, pribudla tam nová možnosť 1.75x. Update je to síce jeden z menej významných, nuž stále dáva zmysel najmä pre perfekcionistov, ktorí majú radi veci správne zoradené. Aktualizované rýchlosti prehrávania totiž pekne matematicky súhlasia s násobkami čísla 0.25.

Ďalšie články k téme YouTube:

Náš tip
Čo najviac letelo na slovenskom YouTube tento rok?
Náš tip
Aplikácia YouTube prekonala v obchode Play 5 miliárd stiahnutí
Náš tip
YouTube od budúceho roku celkom zruší starý štýl anotácií
22.12.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+