MojAndroid

Aplikácia YouTube ponúkne po najnovšej aktualizácii možnosť vysielať živé videá všetkým používateľom. Doteraz ste potrebovali mať aktívny YouTube kanál a minimálne 1000 odberateľov (pôvodná požiadavka pri spustení služby sa zastavila na hodnote 10 000). Nová služba nesie názov “Go Live” (nezamieňajte ju so službou YouTube GO) a ponúkne živé vysielanie pre všetkých používateľov s overeným účtom a podmienkou je, že nesmiete mať na vašom účte žiadne obmedzenia živého vysielania za posledných 90 dní.

Náš tip
Youtube prináša 360-stupňové videá na TV | Google I/O 2017

Nová funkcia sa objaví priamo v aplikácií hneď po spustení. Jedným kliknutím budete môcť začať nahrávať video pre neskoršiu publikáciu alebo ísť práve cestou funkcie “Go Live.” Tieto zmeny zo strany tvorcov aplikácie YouTube môžu byť reakciou na obdobnú funkciu v podobe konkurenčných aplikácií. Napríklad populárna služba pre streamovanie Twitch už nemusí byť len výsadou hráčov hier.

Náš tip
Google začal testovať nový vzhľad YouTube. Pozrite sa, ako vyzerá!

Práve široké spektrum obsahu priláka viac divákov, zabezpečí viac zobrazení a samozrejme vyšší zisk. V konečnom dôsledku je nová funkcia skvelá pre stranu tvorcov obsahu, ale rovnako aj pre stranu divákov, teda odberateľov. Aplikáciu YouTube si môžete stiahnuť zadarmo z obchodu Play. Ak by ste z nejakého dôvodu mali problém s novou aktualizáciou, k dispozícii ponúkame tiež APK súbor aplikácie.

–> Stiahnuť APK súbor aplikácie YouTube <–

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

18.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+