MojAndroid

Určite ste si už všimli nový spôsob pridávania komentárov na YouTube. V praxi ide o to, že pomocou svojho Google+ účtu môžete videá komentovať verejne, alebo aj v rámci svojich kruhov. Tento nový spôsob komentovania má priniesť viacero funkcií, či prehľadnejšie moderovanie. Spoluzakladateľovi YouTube Jawedowi Karimovi sa ale nepáči komentovanie videí s prepojením na profily Google+. V skutočnosti je na tento systém pekne nahnevaný, čo napokon vyjadril dosť jasne: „Prečo ***** musím mať Google+ účet, aby som sa mohol vyjadriť k videu?!“. Užívatelia Google+ s opačným názorom odkazujú odporcom tejto sociálnej siete, že ak im tento systém nevyhovuje, nech s komentovaním prestanú úplne.

Youtube_logo-550x318-540x312

Google už dlhú dobu presadzuje svoje mediálne zmýšľanie, keď chce všetky svoje služby zjednotiť a priniesť tak do svojho systému určitú dávku stability. Snaží sa tak pritiahnuť do svojich kruhov čoraz viac priaznivcov aj touto cestou, a teda pomocou Google+. Rovnako ako pomocou nových máp pre Android, cez ktoré môžete okamžite zdieľať vašu aktuálnu polohu v kruhu vašich priateľov, sa aj v tomto prípade snaží Google udržať vás non-stop online. Kalifornskej megaspoločnosti to rozhodne nemáme za zlé, je ale pravda, že touto “podpásovkou” úplne odstavili väčšinu YouTube nadšencov.

Čo si o novom spôsobe komentovania myslíte vy?

Zdroj: Androidcommunity

9.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+