MojAndroid

Službu YouTube používajú milióny ľudí denne. V drvivej väčšine času ju však využívajú na zábavu či edukáciu, no až doteraz sme sem nechodili kvôli novinkám a správam. To by sa však malo už čoskoro zmeniť, keďže YouTube začne na svojich stránkach zobrazovať videá s udalosťami a správami zo sveta.

Už sa tak aj začalo diať, keď v zahraničí viacerí používatelia spozorovali kategóriu “Breaking news” v zozname s novinkami. Používatelia novinku našli na smartfónoch, ale aj tabletoch a počítačoch. Aj to naznačuje, že ide o väčšiu novinku, ktorú YouTube zrejme plánuje rozšíriť aj ďalej.

Samozrejme, aj doteraz sme mohli na sieti vidieť videá so správami. Väčšinou však šlo o súhrny, resp. boli tieto videá súčasťou článkov na externých weboch. Teraz by sa to však malo zmeniť a je možné, že v budúcnosti budeme na YouTube chodiť aj kvôli tomu, aby sme si tu pozreli najnovšie správy. Pozdávajú sa vám tieto zmeny? Alebo by ste boli radšej, keby sa na YouTube zobrazovali iba zábavné či náučné videá, na ktoré sme boli zvyknutí doteraz? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police via TechCrunch

21.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+