MojAndroid

Najnovšia verzia aplikácie YouTube Gaming prináša novinku s názvom Mobile Capture. Ide o funkciu, ktorú avizoval Google už pri predstavení tejto služby a zjednodušene ide o online stream z hrania hier priamo v mobile. K jeho prevádzkovaniu potrebujete iba účet na YouTube a dostatočne silné internetové pripojenie. Zaujímavosťou je možnosť komentovať hry priamo a obrazovke, kde vás zobrazuje predná kamera.

https://www.youtube.com/watch?v=GrJczjVT0Xk

YouTube časom do aplikácie pridá aj také veci, ako sponzorstvo či zobrazovanie partnerov, takže dobrí hráči na streamovaní budú môcť aj zarobiť. Zrejme to nebude toľko, koľko zarábajú najlepší YouTube-ri, ale každý peniaz naviac sa určite zíde. Smutnou správou však ostáva, že aplikácia YouTube Gaming je aktuálne na Slovensku nedostupná, a tak môžu hry streamovať len tí z vás, ktorí žijú v zahraničí. Veríme, že YouTube túto službu sprístupní aj u nás už v najbližších mesiacoch.

Náš tip
YouTube Gaming je konkurenciou pre Twitch [AKTUALIZOVANÉ]

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

16.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+