MojAndroid

Aplikácia YouTube pre Android sa dočkala drobnej, ale používateľsky zlepšujúcej novinky. Obsah kanálov v sekciách Videá a Zoznam videí je teraz možné zoradiť podľa dátumu vytvorenia (najstarší/najnovší), prípadne podľa posledného pridaného videa (v sekcii Zoznam videí) alebo podľa obľúbenosti (v sekcii Videá).

Táto drobnosť v aplikácii dlhý čas úplne chýbala. Až nedávno sa niektorým používateľom začala zobrazovať v rámci takzvaného A/B testovania, kedy je niečo nové v aplikácií sprístupnené len vybranému okruhu ľudí.

Spomínaná možnosť pre zoradenie obsahu sa zobrazuje v ľavom hornom rohu po zvolení sekcie Videá alebo Zoznam videí. Ako upozorňuje portál AndroidPolice, nedávne testovanie bolo zjavne ukončené a novinka je už dostupná pre všetkých používateľov.

Konkrétne spomína, že sa objavila v aplikácii YouTube 14.46.51, no vzhľadom na doterajší vývoj situácie je vysoko pravdepodobné, že takto drobná zmena nemusí byť viazaná na konkrétnu verziu aplikácie. Toto tvrdenie vyzerá byť opodstatnené, nakoľko podľa vlastných skúseností môžem potvrdiť, že predmetné triedenie sa nachádza aj vo verzii 14.45.52.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
17.11.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+