MojAndroid

Youtube aplikácia na zariadeniach Android TV dostáva malú, ale dôležitú aktualizáciu. Pridáva zaujímavé novinky a vylepšenia. Ak používate Google asistenta v Youtube aplikácii na vašej Android TV, môžete teraz preskakovať pár sekúnd dopredu pomocou hlasu.

Náš tip
Android TV s Androidom P prinesie nové funkcie a praktické vychytávky
Náš tip
Svojich obľúbených youtuberov budete môcť finančne podporiť

Aktualizácia taktiež prináša personalizované kanáy na domovskú obrazovku Androidu Oreo. Vyzerá to tak, že tieto kanály sa na domovskú obrazovku nepriddajú hneď po aktualizácii. Ukážu sa až vtedy, keď to dovolí Youtube a pravdepodobne to nebude dostupné pre všetkých. Uvidíme.

Poslenou, no dôležitou novinku je to, že pre používateľov bude ľahšie pokračovať v prehrávaní videa presne tam, kde skončili, prípadne ak prešli do inej aplikácie a do Youtubu sa vrátili. Nebudú sa tak musieť obávať, že video sa začne prehrávať od začiatku, prípadne od iného úseku, ako toho, kde práve skončili.

Verzia: 2.03.04
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.03.04
Aktuálna cena: Zdarma
28.6.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+