MojAndroid

Mobilná aplikácia Youtube patrí k najpoužívanejším aplikáciam na mobilných zariadeniach. Aj napriek tomu, že Youtube pre Android získava pravidelné aktualizácie, existuje jedna funkcia, ktorá zatiaľ nebola zahrnutá a používatelia ju očakávajú už poriadne dlho – možnosť prehrávať zvuk na pozadí systému. Portál AndroidPolice však počas analýzy zdrojových súborov najnovšej verzie YouTube 5.2.27 našiel dôkaz, že táto možnosť sa v aplikácii už čoskoro objaví.

Youtube zvuk na pozadi

Táto funkcia vám umožní spustiť video, vyjsť z aplikácie alebo prepnúť na nejakú inú bez toho, aby sa ukončilo prehrávanie zvuku videa. Funkcia je užitočná napríklad pre rýchle odpísanie na SMS správu alebo pri počúvaní podcastov, či akejkoľvek inej činnosti. Prehrávanie zvuku by malo fungovať aj pri vypnutej obrazovke, takže budete môcť šetriť batériu. Nastavenia, ktoré vidíte na snímke obrazovky vyššie sú zatiaľ skryté, no portálu AndroidPolice sa ich podarilo odhaliť. Vytvárajú dokonca modul pre Xposed, ktorý umožní povoliť funkciu na rootnutých zariadeniach.

Zdroj: AndroidPolice

23.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+