MojAndroid

Google urobil obrovskú (číselnú) aktualizáciu aplikácie YouTube, ktorá však neprináša až toľko vylepšení a zmien. Z verzie 6.0.3 na verziu 10.02.3 sa aplikácia YouTube zmenila len v zobrazení niekoľkých ikon, menu so zdieľaním a zobrazení niekoľkých informácií, pričom sa nepochybne niekoľko zmien udialo aj “pod kapotou”. Nevieme však, čím si táto aktualizácia, nijak sa neodlišujúca od pravidelných týždenných aktualizácií od Googlu, zaslúžila až taký obrovský číselný boom v popise verzie aplikácie.

 

Na screenshotoch vľavo stará verzia aplikácie, vpravo aktualizovaný YouTube vo verzii 10.02.3

Novinkou v aplikácii YouTube je menu na zdieľanie videa, ktoré obsahuje fixné miesto pre možnosť kopírovať adresu URL. Podobnú zmenu môžete vidieť aj v ostatných aplikáciách od Googlu. Zrejme si uvedomili, že ľudia túto možnosť využívajú čoraz častejšie. Vo vyhľadávaní tiež pribudla ikona pre zadávanie hlasom, ktorú ste však doteraz mohli využívať ako priamu súčasť vašej klávesnice. Zmenili sa aj drobnosti ako ikona tlačidla znovu prehrať video, či veľkosť mena autora pod videom. Žiadna zo zmien ale nie je natoľko prevratnou, aby ste si aplikáciu museli ihneď nainštalovať. Ak tak ale aj napriek tomu chcete urobiť, tak si stiahnite nižšie priložený APK súbor a nainštalujte ho ako ktorúkoľvek inú aplikáciu.

YouTube.apk verzia 10.02.3

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+