MojAndroid

Ak patríte k majiteľom smartfónom  a tabletov s Androidom 4.0 Ice Cream Sandwich, prostredie novej verzie YouTube aplikácie už dôverne poznáte. Najnovšia aktualizácia však okrem nového prostredia pre majiteľov smartfónov a tabletov s Androidom 2.2 Froyo a Androidom 2.3 Gingerbread prináša aj mierne zmeny pre majiteľov zatriadení s Androidom 4.0 Ice Cream Sandwich.

Majitelia Androidu Froyo a Gingerbread sa dočkali aktualizácie, ktorá prináša vynovené prostredie aplikácie YouTube. Týmto sa aplikácia YouTube zjednotila pre väčšinu používateľov zariadení Android. Navyše, mierne zmeny vo vzhľade priniesla aktualizácia aj pre majiteľov Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, najmä pri prehrávaní videí.

Aktualizácia prináša aj predbežné načítavanie videa do pamäte zariadenia, počas pripojenia na WiFi sieť  s možnosťou prehrania neskôr, keď nie je dostupná sieť a pripojenie na internet. Je to výhoda najmä počas pripojenia na pomalé siete, keď by video malo problém pri načítavaní do vyrovnávacej pamäte a týmto sa odstraňuje a úplne  eliminuje trhanie videa počas prehrávania pri pripojení na pomalých sieťach.

Aktualizácia je teraz dostupná s jednotným používateľským prostredím pre všetkých od Androidu 2.2 do 4.1.1 v Google Play Store a je pre všetkých zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+