MojAndroid

Možno ste to ešte nepostrehli, ale na markete je k dispozícii update aplikácie Youtube na verziu 2.1. Po oficiálnom predstavení Androidu Gingerbread sa akoby roztrhlo vrece s novinkami od Google. Nový Youtube prináša mnoho vylepšení. Dá sa priam povedať, že bol prerobený od základu…

Prináša napríklad podporu prehrávania videa na pozadí. To znamená, že nie ste obmedzení len na sledovanie videa, ale môžete ho zároveň komentovať či pozrieť si ponuku podobných videií. Zmenou prešlo aj užívateľské rozhranie, to sa aspoň mne osobne zdá krajšie a na ovládanie prívetivejšie.

K vychytávkam ovládania patrí napríklad prepnutie do fullscreen módu otočením telefónu alebo pohyb medzi záložkami s komentármi, podobnými videami a informáciami o videu posunutím prsta po obrazovke. Ak by ste chceli video počas prehrávania zastaviť, stačí sa dotknúť prstom. Po prihlásení máte k dispozícii všetky možnosti ako na webe youtube.com.

Netreba sa viac rozpisovať- najlepšie urobíte, ak si svoj Youtube hneď aktualizujete na novú verziu a sami sa presvedčíte o jej kvalitách! ;)

12.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+