MojAndroid

Google uvoľnil novú verziu Youtube klienta pre Android. Aktualizovaný Youtube prináša niekoľko menších zmien v používateľskom prostredí. Google najskôr omylom vypustil na verejnosť testovaciu tzv. Dogfood verziu aplikácie, ktorá obsahovala aj niekoľko zmien v zobrazovaní sekcie “Moje odbery”. Tá už nepozostávala s veľkých kariet, ale menších náhľadov videí, čo umožnilo na jednú stránku vtesnať viac video obsahu. Google však vo finálnej verzii, ktorou neskôr nahradil testovaciu, zmeny vrátil. Nakoniec teda veľa zmien v UI nenájdete. Možno len sem a tam prekopané menu. Badateľné je presunutie funkcie “Nahlásenia nevhodnosti videa” do kontextového menu s prepínaním kvality prehrávaného videa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Výbornou správou je, že používatelia konečne môžu odpovedať na komentáre iných komentujúcich alebo ich nahlásiť ako nevhodné. Doteraz bolo možné z aplikácie pridať len vlastný komentár. Novinkou je tiež pokročilejšia správa playlistov, ktoré je možné teraz prehliadať s prístupom k ďalším informáciám, mazať ich alebo pridávať palec hore. Novú verziu aplikácie Youtube sprístupní Google postupne pre všetkých používateľov. V prípade, že sa vám ale nechce čakať, tak môžete použiť odkaz na stiahnutie APK súboru. Prikladáme aj link pre APK testovacej verzie Youtube, ktorá obsahuje už vyššie spomínané zmeny v používateľskom prostredí.

 Screenshot_2014-03-13-09-20-44 Screenshot_2014-03-13-09-28-43 Screenshot_2014-03-13-09-18-24

Zdroj: androidpolice

13.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+