MojAndroid

Keď sa vás opýtame, kde najčastejšie pozeráte videá na internete, odpoveďou bude zrejme YouTube. Sociálna sieť s video-obsahom, ktorú prevádzkuje Alphabet, zverejnila tento týždeň zaujímavé štatistiky. Tie hovoria o tom, že každý deň si ľudia cez YouTube pozrú viac ako 1 miliardu hodín videí.

Náš tip
Youtube zruší 30 sekundové neprerušiteľné reklamy

Je jedno o aký typ videí ide, tento míľnik znamená pre YouTube veľa. Zatiaľ čo táto služba zažila menšiu stagnáciu po tom, ako na trh prišli streamovacie služby, akou je napríklad Twitch, dnes vidno jej neustály rast. Dôkazom sú aj nové služby, ktoré YouTube ponúka svojim zákazníkom (napr. YouTube Red alebo YouTube Go). Tento rok sa ale bude musieť YouTube opäť zamerať na technologické trendy ako live video, 360° videá či iné formy komunikácie producentov so svojim publikom, aby nestratil krok s Facebookom a Twittrom, kde používatelia môžu taktiež zdieľať video-obsah. Aké kanály na YouTube sledujete vy? Dajte nám dobré tipy! My vám odporúčame náš YouTube kanál a zaujímavými sú rozhodne aj kanály Casey NeistatUnbox Therapy či Jonathan Morrison.

Zdroj: YouTube

1.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+