MojAndroid

Prostredníctvom portálu xda-developers prichádza BETA verzia šikovného doplnku Your Calendar Widget. Aplikácií s tématikou kalendáru a vášho súkromného diáru je v Obchode Play množstvo. Ak je však vašou prioritou prehľadné zobrazenie či filtrovanie vašich udalostí, môžete zvážiť aj doplnok Your Calendar Widget.

Zaujme prehľadným zoznamom udalostí či možnosťou prispôsobenia

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 24. týždeň 2017

Rozšírenie Your Calendar Widget je dostupné v BETA verzii určenej pre testovanie. Vývojár pod prezývkou AndroidMash vydal v testovacej verzii titul so všetkými odomknutými funkciami a bez reklám. V rámci widgetu máte k dispozícii viacero možností prispôsobenia. Ide napríklad o zmenu pozadia a farby widgetu, počet zobrazených udalostí z vášho kalendára a ďalšie nastavenia. Viac informácií si môžete prečítať v príslušnom vlákne fóra xda-developers.

–> Stiahnuť Your Calendar Widget prostredníctvom xda-developers <–

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 26. týždeň 2017

Skúsili by ste si Your Calendar Widget? Máte radi podobné šikovné doplnky vo vašom Android smartfóne? Poznáte nejaké podobné widgety? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: xda-developers

10.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+