MojAndroid

Ešte v roku 2012 bol predstavený Yotaphone – prvý smartfón s dvomi displejmi. Okrem klasického LCD panelu ponúkal aj e-ink displej, ktorý zobrazoval základné informácie a šetril tak batériu. Telefón bol skutočne netradičný, no našiel si svojich fanúšikov. Neskôr bol vydaný aj ďalší model, ktorý bolo možné lepšie prispôsobiť a využiť tak sekundárny displej naplno. Ďalšieho nástupcu sme sa nedočkali, no to by sa malo zmeniť.

Yotaphone 3

Yotaphone 3 mal byť predstavený ešte začiatkom minulého roku, no nestalo sa tak. O novom telefóne sme nepočuli už skutočne veľmi dlho. Teraz ale oficiálna stránka výrobcu na sociálnej sieti Instagram informovala fanúšikov, že Yotaphone 3 je stále vo vývoji.

Nemáme ale žiadne ďalšie informácie o tom, kedy telefón skutočne uvidíme. Ruská spoločnosť si dáva načas, a tak nám neostáva nič iné iba veriť, že novinka bude stáť skutočne za to. Privítali by ste takýto telefón aj v roku 2017? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom!

Zdroj: TechRadar via Gizmo China

6.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+