Yellow Posters: Kreatívna aplikácia na promo kultúrnych udalostí | VIDEO

12. septembra 2017 0

Chceli by ste ísť na nejakú kultúrno-spoločenskú akciu vo vašom okolí? Nemáte však dostatočný prehľad? Chceli by ste naopak spropagovať niektorú z vašich akcií? Pomôcť vám môže aj portál Yellow Posters, ktorý teraz prichádza aj vo forme mobilnej aplikácie.

Pre Android a iOS

TIP:TOP Android aplikácie týždňa | 35. týždeň 2017

Pokiaľ ste používateľom platformy Android alebo iOS, môžete využiť aj mobilnú aplikáciu portálu Yellow Posters. Služba poskytuje promo kultúrnych a spoločenských akcií vo vašom okolí pestrou a kreatívnou formou. Pamätáte si na časy, keď boli lampy a autobusové zastávky oblepené plagátmi na seriózne udalosti? Táto doba je možno preč, no s aplikáciou Yellow Posters máte plagáty priamo vo vašom smartfóne.

Aplikácia ponúka jednoduchý a prehľadný dizajn, vďaka GPS polohe je možné filtrovať udalosti priamo vo vašom meste. Nechýba radenie podľa dátumu či synchronizácia s vašim účtom na Facebooku. Okrem svetových veľkomiest ako Londýn či New York ponúka aplikácia veľmi dobrú podporu aj pre lokálne akcie. Nájdete tu napríklad pozvánku na “Street Food Festival” v Košiciach a mnoho ďalších podujatí. Sortimnet podujatí je skutočne široký a vyberie si záujemca ako aj inzerent či organizátor.

“Plagáty dokážu odovzdať informácie v okamihu. Letmým pohľadom zistíte, čo, kde a kedy sa deje. Skvele navrhnutý plagát predstavuje jeden z najlepších spôsobov, ako zaujať a prilákať ľudí na podujatie.” – vyslovil tvorca aplikácie.

Okrem mobilnej aplikácie si môžete pozrieť aktuálnu ponuku akcií aj na portáli www.yellowposters.com. Aplikácia má tiež za úlohu preniesť čierne lepenie plagátov po verejnom priestranstve do novej, modernej podoby 21. storočia. Titul s názvom Yellow Posters si môžete stihanuť zadarmo bez ďalších poplatkov prostredníctvom Obchodu Play.

Yellow Posters
Verzia 1.04
CenaZadarmo
Inštalovať

Zdroj: tlačová správa

Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: