MojAndroid

Populárna internetová firma Yahoo odkúpila aplikáciu Astrid ešte v máji tohto roku. Vtedy informovala všetkých jej používateľov, že službu do 90 dní ukončí. Slovo dalo slovo  a dnes vám píšeme o tom, že sa tak tomu stane presne 5. augusta 2013. Používatelia tejto to-do aplikácie tak majú necelý mesiac na to, aby svoje dáte preniesli do inej služby.

yahoo-astrid-01

Používatelia služby Astrid majú možnosť exportovať si svoje údaje cez špeciálne vytvorenú stránku. Takto exportované údaje si môžu importovať do novej služby, odporúčame aplikáciu Any.DO alebo Wunderlist. V prvej z menovaných aplikácií je proces importu údajov veľmi jednoduchý a intuitívny, prebieha priamo v aplikácii po zaregistrovaní. Plány spoločnosti Yahoo s tímom zaoberajúcim sa vývojom aplikácie Astrid sú zatiaľ neznáme. Ďalšie fungovanie aplikácie v nich však zahrnuté nie je, čo sklame zhruba 4 milióny používateľov veľmi populárneho to-do a task správcu. Ak patríte medzi používateľov služby Astrid, zahlasujte v našej ankete pod článkom.

Po ukončení služby Astrid budem využívať aplikáciu:

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Zdroj: AndroidPolice

6.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+