MojAndroid

Yahoo! pre AndroidYahoo! pred pár dňami uvoľnilo oficiálne Android aplikácie pre svoje služby Mail, Messenger a vyhľadávanie. Aplikácia Yahoo! Mail je aplikácia plne integrovaná do Android systému, tak ako je to pri Gmaily, informuje spoločnosť na svojom Yahoo! Mobile Blogu. Prichádza spolu s funkciou notifikácie nových správ, možnosťou zasielať emaily kontaktom v telefóne spolu s Yahoo! kontaktami, vyhľadávanie v emailoch, posielanie súborov v prílohe a písanie Rich Text mailov.

Aplikácia Yahoo! Messenger priamo podporuje multitasking, ktorý beží v pozadí a aplikácia oznamuje notifikácie o aktivitách užívateľov. Taktiež je možné posielať súbory, v niektorých krajinách je možné sa kontaktovať s priateľmi aj cez SMS (na Slovensku táto funkcia nie je podporovaná).

Webová verzia emailového klienta Yahoo! využíva HTML5 a bola optimalizovaná na jednoduchšie ovládanie a zvýšila sa rýchlosť.

Yahoo! uvoľnil aj nový widget pre vyhľadávanie, ktorý má rovnaký design a funkciu, ako prednastavený Google Search widget.

OR kódy aplikácií:

Yahoo! pre Android

via Yahoo! Mobile Blog

6.7.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+