MojAndroid

Niečo vám v titulku článku nesedí? Predsa len, Yahoo! je  spoločnosť, ktorá svojimi službami konkuruje Googlu a teraz má vlastný telefón s operačným systémom práve od svojho konkurenta, ktorý predstavil japonský operátor SoftBank. Yahoo smartfón by nemal byť ničím iným ako rebrandovaným telefónom Sharp AQUOS s novým používateľským prostredím a integrovanými službami spoločnosti Yahoo!. Kúpou telefónu dostanú jeho majitelia aj bezplatný prístup k Yahoo premium na dva roky. Vybavený by mal byť 1GHz procesorom, 4 palcovým qHD displejom, 8Mpx fotoaparátom a Androidom 2.3 Gingebread.

Telefón by nemal prekročiť hranice Japonska, ale aj tak ide o zaujímavú správu, ktorá nás, Android fanúšikov určite potešila ;).

19.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+