MojAndroid

Obchodovanie a investovanie do akcií nie je dnes žiadne tabu a mnoho ľudí v tejto sfére dokonca aj podniká. Mnohí z nich si, ako praví makléri, zakúpili zariadenie s Androidom. Pokiaľ nešlo o zariadenia, ktoré mali v sebe predinštalovanú aplikáciu určenú na akcie (Akcie v HTC), na prehľad o svojich akciách potrebovali špeciálnu aplikáciu. XTB Online Trading prednedávnom vydalo aplikáciu xMobile pre platformy Android a iOS, ktorá sa venuje plne obchodovaniu a investovaniu. Výhodou tejto aplikácie je hlavne rýchly prístup k akciám priamo vo vašom telefóne či dokonca možnosť obchodovať s nimi, takže vám neunikne žiadny výhodný obchod, pokiaľ pri sebe nemáte svoj počítač! Pod kontrolou máte vo svojom telefóne online grafy aj online ceny a to všetko zabalené v jednoduchom a intuitívnom obale. Táto aplikácia vám ponúka prístup na váš obchodný účet nech sa nachádzate kdekoľvek.

Vďaka platforme xMobile môžete plne kontrolovať svoj investičný účet, sledovať aktuálne grafy, získavať najnovšie informácie z trhov a využiť všetky ďalšie výhody spojené s online obchodovaním v XTB. xMobile Vám ponúka rýchly a pohodlný spôsob vyhľadávania investičných nástrojov, intuitívny modul pre realizáciu obchodov a možnosť úpravy grafov podľa Vašich potrieb.


Funkcie a prostredie tejto aplikácie si môžete prezrieť aj v nasledujúcom anglickom video tutoriáli:

K dispozícii máte aj vytvorenie DEMO účtu, pomocou ktorého si môžete prezrieť samotnú aplikáciu a jej chod. Pokiaľ už s touto aplikáciou máte skúsenosti, podeľte sa s nami o váš názor nižšie v komentári. Ak poznáte inú aplikáciu, ktorá je podobného zamerania, váš tip takisto oceníme.

xMobile
X-Trade Brokers
Verze 2.25 (29. 8. 2011)
Velikost 2,4 MB
1.5+

Zdarma

Zdroj: xtb.sk

19.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+