MojAndroid

Len včera sme vám ukázali netradičný a z časti aj šialený text odolnosti smartfónu Sony Xperia Z3, v ktorom bol ponorený do Coca-Coly a zamazaný od Nutelly. Ak ste si mysleli, že týmto to skončí a nič bláznivejšie sa už neobjaví, ste v omyle. Rovnaký autor totižto zverejnil nové video, v ktorom na novinke od Sony hrá klasickú hru Fruit Ninja s reálnym kovovým nožom. V tomto zmysle testuje odolnosť predného skla voči poškriabaniu extrémnym, ale celkom vtipným spôsobom.

Sony Xperia Z3 je vybavená neznámym typom odolného skla, ktoré konkuruje komerčným produktom, ako je Gorilla Glass 3. Po hraní s nožom neboli na displeji takmer žiadne známky mechanického poškodenia, čo potvrdzuje výbornú kvalitu skla. Na záver vás ešte upozorňujeme, aby ste toto doma neskúšali. Hranie Fruit Ninja je takto síce menej nudné, ale aj nebezpečné a veľmi jednoducho môžete skončiť s dorezanými rukami. :)

Náš tip
Ohýbanie je už staromódne. Sony Xperia Z3 v teste s Nutellou a Coca-Colou

Zdroj: androidcommunity

15.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+