MojAndroid

Najnovšie modely výrobcov smartfónov nielenže ponúkajú vysoký výkon, ale nezaostávajú ani v iných parametroch akým je napríklad displej. Ich veľkosť sa na vlajkových smartfónoch výrobcov pohybuje najčastejšie v rozmedzí od 5 do 5,5″, čoho dobrým príkladom sú napríklad Xperia Z2 (5,2″), Samsung Galaxy S5 (5,1″), HTC One (M8) (displej 5″), či LG G Pro 2 s 5,5″ uhlopriečkou. Napriek tomu, že parametre ako rozlíšenie zobrazovacieho panelu ostáva vo väčšine prípadov rovnaké, teda Full HD, tak ostatnými vlastnosťami sa už odlišujú. Porovnanie displejov najvyšších modelov renomovaných výrobcov priniesol portál e-price a hoci je k dispozícii len niekoľko fotografií, aj tie nám dávajú ako taký obraz o tom, ktorý z displejov je najlepší.

Náš tip
HTC One (M8) – Testujeme vlajkovú loď HTC, pýtajte sa

Nižšie môžete vidieť niekoľko situácii, ktoré zachytávajú smartfóny pri pohľade zvrchu aj z uhla, s niekoľkými obrázkami. Z môjho osobného pohľadu, sa mi javí reprodukcia farieb a bielej farby najlepšia na zariadeniach Samsung Galaxy S5 a LG G Pro 2. Výborne si počínali ale aj HTC One (M8) a Sony Xperia Z2. Ktorý je podľa vás najlepší?

Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-012 Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-0122 Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-007 Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-008 Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-009 Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-010 Samsung-Galaxy-S5-HTC-One-M8-Sony-Xperia-Z2-LG-G-Pro-2-011

27.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+