MojAndroid

Sony Xperia X10 AndroidSony Ericsson vyhlásil, že ich prvý Android telefón Xperia X10 dostane Android 2.1 update v septembri 2010. Nová aktualizácia sprístupní funkciu multitouch v telefóne. V minulosti bolo ohlásené, že Xperia X10 postráda túto funkciu kôli problémom s hardvérom. Xperia X10 má na trhu s Android zariadeniami veľkú konkurenciu od HTC, ktorá v najnovších zariadeniach už Android OS 2.1 ponúka. Aj preto si zákazníci radšej vyberali tieto modely.

Sony Ericsson Xperia X10 momentálne beží na Android OS 1.6, má veľký 4-palcový displej, 8,1-megapixelový fotoaparát, GPS, WiFi, 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon, internú kapacitu 1GB a veľkú 8 GB pamäťovú kartu. V kombinácii s novým Andoid 2.1 systémom budúvýborné.

Zdroj: TOPNews, SonyEricsson

23.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+