MojAndroid

Podľa informácií, ktoré sa objavili na blogu spoločnosti Sony Ericsson, po sľúbenej aktualizácii sa objavujú presnejšie termíny dostupnosti najnovšieho Androidu. V predchádzajúcich správach sme sa dozvedeli, že široké portfólio smatfónov Xperia túto aktualizáciu môžu očakávať.  

Teraz však prišlo neoficiálne potvrdenie, že prvé Xperie budú upgradované na vyššiu verziu Android 4.0 koncom marca začiatkom apríla 2012. Mali by to byť postupne tieto zariadenia: Xperia ™ Arc S, Xperia ™ Neo V a Xperia ™ Ray. Koncom apríla, začiatkom mája by mali nasledovať tieto zariadenia: Xperia ™ Arc, Xperia ™ PLAY, Xperia ™ Neo, Xperia ™ Mini a Mini Pro, Xperia ™ Pro, Xperia ™ Sony Ericsson Live s Walkman ™ .

Telefóny budú upgradované postupne a viac informácií bude spoločnosť zverejňovať na svojom blogu.

Majitelia smartfónov Xperia ™ dostanú o dostupnosti aktualizácie správu a následne budú môcť využiť upgrade pomocou 3G alebo WiFi.

Viac na blogs.sonyericsson.com/products

 

22.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+