MojAndroid

Apple minulý týždeň predstavil nové iPhony, z ktorých jednoznačne najviac pozornosti pútal iPhone X. Ten ponúka podobné kvality ako mnohé súčasné Android vlajkové lode vrátane dizajnu s minimálnym rámikom okolo displeja. Apple zvolil podobný prístup ako spoločnosť Essential či Sharp, ktoré hornú časť rámiku odstránili takmer úplne a nechali v displeji iba výrez pre selfie kameru a potrebné senzory. Túto časť dizajnu nového iPhone X teraz môžete mať aj na svojom Androide.

Náš tip
iPhone X vs. Android konkurencia | POROVNANIE

Postaral sa o to vývojár Ido Ideas, ktorý pripravil veľmi jednoduchú aplikáciu XOutOf10. Tá nerobí nič iné, iba v hornej časti displeja zobrazí panel, ktorý pripomína práve výrez v displeji na iPhone X. Možno si poviete, že je to zbytočnosť a… máte absolútnu pravdu. Aplikácia neponúka žiadnu špeciálnu funkcionalitu, no určite sa nájdu používatelia, ktorí ju radi vyskúšajú.

Či už je to preto, že zúfalo túžia, aby sa ich zariadenie čo najväčšmi podobalo na nový iPhone, alebo si chcú vystreliť zo svojich známych, ktorí sú fanúšikmi nového dizajnu. V každom prípade, aplikáciu môžete vyskúšať ja vy, pretože je kompatibilná so zariadeniami so systémom Android 4.0 a novším.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TNW

20.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+