MojAndroid

Presne na sv. Mikuláša sme vás na našej stránke informovali o súťaži, ktorú sme si pre vás pripravili v spolupráci s internetovým obchodom a oficiálnym distribútorom zariadení značky Xiaomi Mi-Store.sk. Teraz už poznáme meno výhercu, ktorý si domov odnesie hodnotný balíček zariadení značky Xiaomi.

Tri jednoduché otázky

Všetko, čo ste museli urobiť pre zapojenie sa do súťaže, bolo odpovedať na tri jednoduché otázky a správne vyplniť vaše kontaktné údaje. Otázky boli nasledovné (hrubým písmom sú vyznačené správne odpovede):

1. Kde všade nájdete od 14. decembra predajňu Mi Store? (Vyberte všetky možnosti, ktoré sú podľa vás správne)
a) Bory Mall Bratislava ✓
b) Avion Bratislava ✓
c) Aupark Žilina ✓
(bolo potrebné vybrať všetky odpovede)

2. Aké zľavy na vás čakajú pri otvorení nových predajní Mi Store?
a) od 10% do 15% ✗
b) 50% a viac ✓
c) do 40% ✗

3. V ktorom meste by ste privítali otvorenie ďalšej predajne Mi Store? (Môžete vybrať viacero možností)
(bolo potrebné zvoliť aspoň jedno mesto; táto otázka nemala vplyv na hodnotenie správnosti odpovedí)

Do súťaže sa zapojilo až 7 464 čitateľov, no iba 3 909 z nich odpovedalo správne. Najviac problémov robila prvý otázka, kde sme sa pýtali na miesta, v ktorých má Mi Store od 14. decembra svoje predajne. Hoci sme vám poradili, že správnych odpovedí bolo viac, mnohí ste sa uspokojili s výberom dvoch možností, pričom všetky tri boli správne. Spomedzi správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým je Mária Estočinová! Vyhrávate vianočný balíček pozostávajúci z:

K výhre srdečne blahoželáme a výherkyňu budeme v najbližšej dobe kontaktovať ohľadom detailov odovzdania výhry. Všetkým ostatným súťažiacim ďakujeme za zúčastnenie. Ak ste tentokrát nevyhrali, nemusíte vôbec zúfať. Na našom webe ku koncu roka prebieha množstvo súťaží, v ktorých môžete vyhrať viacero zaujímavých cien. V ankete 4ka Android Code 2018 hráte o nový smartfón a v ankete NAY Android Roka 2018 dokonca o ceny v hodnote vyše 3 000 EUR! Obe ankety sa však už chýlia ku koncu, a tak by ste so zapojením nemali otáľať! Ak ste tak už urobili, možno vás zaujme súťaž o špičkový smartfón Huawei Mate 20 Pro, ktorý môže byť váš za jedinú fotku zhotovenú smartfónom! Ak by vám nestačilo ani to, prezradíme vám, že do konca roka na našom webe nájdete aj ďalšie súťaže, o ktorých vás budeme informovať v najbližších dňoch.

19.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+