MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi má na trhu širokú škálu inteligentných produktov a nedávno oznámila, že ich cieľom je urobiť tieto produkty ešte šikovnejšie s pomocou od asistenta Google.

Náš tip
Xiaomi Mi 8 s priesvitným krytom na prvom videu
Náš tip
Xiaomi Smart Home – cenovo dostupná inteligentná domácnosť

Ovládanie hlasom

Xiaomi potvrdilo, že niektoré zo svojich inteligentných domácich produktov teraz spolupracujú so službou Google Asistent, čo znamená, že tieto zariadenia budete môcť ovládať prostredníctvom iného produktu, ktorý podporuje službu Google Asistent. Ak chcete zapnúť lampu Xiaomi Mi Bedside, môžete požiadať asistenta Google prostredníctvom domovskej stránky Google, aby ho zapol.

Ktoré zariadenia je možné spojiť s Google asistentom?

Google asistenta môžete použiť na ovládanie podporovaných inteligentných zariadení. Xiaomi tvrdí, že medzi ne patria spomínané nočné lampičky, inteligentné žiarovky Mi LED a inteligentný konektor Mi Smart. Pomocou hlasových povelov ich budete môcť ovládať, zapínať, vypínať a podobne.

Xiaomi Mi LED Desk Lamp

Vlastníte niektorý z inteligentných domácich produktov spoločnosti Xiaomi? Podelte sa o skúsenosti v diskusii!

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+