MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi má na trhu širokú škálu inteligentných produktov a nedávno oznámila, že ich cieľom je urobiť tieto produkty ešte šikovnejšie s pomocou od asistenta Google.

Náš tip
Xiaomi Mi 8 s priesvitným krytom na prvom videu
Náš tip
Xiaomi Smart Home – cenovo dostupná inteligentná domácnosť

Ovládanie hlasom

Xiaomi potvrdilo, že niektoré zo svojich inteligentných domácich produktov teraz spolupracujú so službou Google Asistent, čo znamená, že tieto zariadenia budete môcť ovládať prostredníctvom iného produktu, ktorý podporuje službu Google Asistent. Ak chcete zapnúť lampu Xiaomi Mi Bedside, môžete požiadať asistenta Google prostredníctvom domovskej stránky Google, aby ho zapol.

Ktoré zariadenia je možné spojiť s Google asistentom?

Google asistenta môžete použiť na ovládanie podporovaných inteligentných zariadení. Xiaomi tvrdí, že medzi ne patria spomínané nočné lampičky, inteligentné žiarovky Mi LED a inteligentný konektor Mi Smart. Pomocou hlasových povelov ich budete môcť ovládať, zapínať, vypínať a podobne.

Xiaomi Mi LED Desk Lamp

Vlastníte niektorý z inteligentných domácich produktov spoločnosti Xiaomi? Podelte sa o skúsenosti v diskusii!

 • Drewo

  cest, by7 ma zaujimalo, akym prikazom sa da ta lampa zapnut. :)

  Ci to je este len v plane? Bo som chvilku vyzeral jak salalala ot ked som sa ju snazil takto zapnut. :)

  • Tomáš Kanálik

   skús “power on mi lamp” alebo “turn on desk lamp” :)

 • Filip “Filipo” Hoza

  článok veľmi informatívny a nadpis “Ktoré zariadenia je možné spojiť s Google asistentom?” by som radšej odtiaľ vyhodil nakoľko sú spomenuté iba dve zariadenia. Keby bol celý zoznam nepoviem nič.

  • Tomáš Kanálik

   Ahoj, vďaka za tip :) . Nuž, nadpis je otázka, a odpoveď je hneď pod ním. “Ktoré zariadenia je možné spojiť s Google asistentom?” Odpoveď je Mi LED, Xiaomi nočné lampy a Mi Smart :) . Ak by to boli všetky zariadenia, jednoducho by sme napísali, že všetky sú kompatibilné :) .

+